NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

Tworzenie partnerstw i współpraca z komercyjnymi partnerami i administracją publiczną.

Szanowni Państwo, 

 

Zapraszam do uczestnictwa w szkoleniu e-learningowym „Tworzenie partnerstwa i współpraca z partnerami komercyjnymi i administracją publiczną” realizowanym przez Lokalną Grupę Działania „Razem dla Radomki” w ramach projektu „Akademia Skutecznych Menadżerów Społecznych” współfinansowanego w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

 

Jest mi niezmiernie miło, że mogę podzielić się swoją wiedzą z grupą osób, dla których hasło „partnerstwo” jest ważne. Celem wspomnianego modułu jest m.in. wprowadzenie Państwa do zagadnień związanych z tworzeniem partnerstw oraz przedstawienie praktycznych przykładów współpracy NGOsów zarówno z administracją publiczną, jak i partnerami komercyjnymi. Mam nadzieję, że moduł będzie odpowiedzią dla Państwa na zagadnienia dot. współpracy jako usystematyzowany zbiór wiedzy, refleksji, doświadczeń i wskazówek w tym zakresie.  Zapraszam więc Państwa do czynnego uczestnictwa poprzez systematyczny kontakt na platformie e-learningowej oraz do zadawania pytań na nurtujące zagadnienia.

Zwieńczeniem wspólnej pracy będzie krótki test końcowy, podsumowujący zdobytą przez Państwa wiedzę.  

 „Żaden człowiek nie jest samotną wyspą, każdy stanowi ułamek kontynentu” John Donne.

 

Zapraszam Państwa do uczestniczenia w lekcjach poprzez systematyczny kontakt na platformie e-learningowej oraz do zadawania pytań na nurtujące zagadnienia. Zgłoszenie udziału do szkolenia mogą Państwo dokonać poprzez Formularz Rejestracyjny dostępny pod adresem http://elearning-szkolenia.eu/formularz8/index.html

 

 

 Kamila Kapciak 

Dodatkowe informacje